Jesteśmy firmą IT oferującą usługi informatyczne dla firm takie jak wsparcie informatyczne, wdrożenia IT i administracja IT.

Nasz zespół nie jest duży, a dzięki temu w 100% zorientowany na klienta.

Piotr Świsłowski – administracja serwerami, wdrożenia IT

Sebastian Makowski –administracja serwerami, wdrożenia IT

Piotr Kosior – sprzedaż i doradztwo IT

Michał Taperek – helpdesk IT

Paweł Lewandowski – helpdesk IT

Skutecznie i szybko – stawiamy na błyskawiczny czas reakcji.

Nasz zespół nie jest duży, a dzięki temu w 100% zorientowany na klienta. Działamy po partnersku – przydzielamy konkretnych inżynierów do konkretnych klientów. Nasz dział Helpdesk IT reaguje zdalnie od ręki, gdy problem krytyczny  wymaga wizyty na miejscu wysyłamy inżyniera jeszcze tego samego dnia. Administracja serwerami odbywa się w sposób ciągły a nasz dział sprzedaży zajmuje się przygotowaniem ofert zarówno na sprzęt jak i usługi – szyte na miarę.

Doświadczenia tysięcy zadowolonych klientów pokazują, że outsourcing usług IT w takiej formie jaką oferujemy w Vero IT, stanowi optymalne rozwiązanie.. Dzieje się tak dlatego, że oznacza on dla Klienta same korzyści.

Outsourcing usług IT, dokładnie w takiej formie jaką oferujemy w Vero IT, przekonał już do siebie tysiące zadowolonych klientów i firm. Wiele wskazuje na to, że przekona jeszcze większe ich grono. Firmy małe i duże decydują się na takie rozwiązanie z jednego prostego powodu – bo to same korzyści.

Idea outsourcingu została uznana przez prestiżowy ,,Harvard Business Review’’ za najlepszy pomysł w biznesowym świecie ostatnich 75 lat. Podobnie jest z outsourcingiem usług IT, który skutecznie służy firmom na całym świecie do budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Takie rozwiązanie ma szereg zalet, a jedną z najważniejszych są korzyści finansowe. Dzięki powierzeniu opieki, kontroli i rozwoju środowiska IT  ekspertom w tej dziedzinie, firma znacznie redukuje koszty prowadzenia swojej działalności. – Nie ulega wątpliwości, że outsourcing usług IT jest zdecydowanie bardziej opłacalny niż tworzenie własnego działu IT. Eliminuje konieczność tworzenia i utrzymywania dodatkowych stanowisk pracy, wynajmowania dodatkowej powierzchni biurowej i płacenia za nieefektywny czas pracy.

Co więcej, decydując się na zewnętrznych specjalistów –  prawdziwych ekspertów w dziedzinie IT, firma zyskujestały dostęp do cennej wiedzy i umiejętności, a także do najnowszych technologii Ponadto ma zagwarantowane bezpieczeństwo i stabilność działania.

Wszystkie te  elementy sprawiają, że coraz więcej firm – od wielkich koncernów, po mikrofirmy  – decyduje się na powierzenie usług IT zewnętrznym specjalistom IT, takim jak Vero IT.

Nasze doświadczenie w branży IT pozwala nam skutecznie i szybko uporać się z każdym problemem. Od wielu lat prowadzimy projekty wdrożeniowe, utrzymaniowe i rozwojowe. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że nie istnieją dla nas sprawy IT, których nie można rozwiązać. I to od razu, od ręki.

Nasze doświadczenie w branży IT pozwala nam skutecznie i szybko uporać się z każdym problemem. Od wielu lat prowadzimy projekty wdrożeniowe, utrzymaniowe i rozwojowe. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że nie istnieją dla nas sprawy IT, których nie można rozwiązać. I to od razu, od ręki.

Oferowany przez nas zestaw narzędzi proaktywnego monitoringu IT pozwala bezzwłocznie usunąć usterkę lub niedogodność i tym samym uniknąć poważnych problemów. Cały system IT Klienta jest aktualizowany na bieżąco. Oznacza to, że jest bezpieczny, wolny od błędów i gotowy do sprawnego działania.

Do tego nasze proaktywne wsparcie IT obejmuje audyt środowiska IT, konsultacje technologiczne, nielimitowane interwencje zdalne w przypadku pojawienia się jakiegokolwiek problemu, a także wizyty serwisowe u Klienta. Naszym atutem jest wiedza i doświadczenie, naszą przewagą nad konkurentami – błyskawiczny czas reakcji.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, a także do przedstawicieli wolnych zawodów i osób prowadzących własną działalność. Pracujemy dla biur, firm zatrudniających pracowników mobilnych, agencji reklamowych, firm handlowo-usługowych, sklepów, instytucji publicznych, a także dla designerów i grafików, dziennikarzy, księgowych, prawników, urzędników i lekarzy. Grono zadowolonych Klientów ciągle się powiększa.

Żeby przekonać się o naszej skuteczności, fachowej wiedzy i specjalistycznych umiejętnościach – Klient ma możliwość sprawdzenia wszystkich naszych atutów w praktyce. Bezpłatny okres próbny to dostęp do naszych zasobów service desk na podstawowym poziomie przez 5 dni.

Zapraszamy do współpracy i sprawdzenia możliwości Vero IT.

Wyślij zapytanie lub zadzwoń

ZAUFALI NAM